تبلیغات
مطالب اینترنتی - مطالب خرداد 1396
 مفیدستان:

Charismatic Leaders

افراد موفق جهان معمولاً در برخی از عادات روزانه خود مشترک هستند و همین عادات است که باعث بخش عظیمی از موفقیت آنهاست.

به گزارش آلامتو و به نقل از بازده؛ اگر می‌خواهید رهبری باشید که آدم‌ها با اعتقاد مطلق از او پیروی می‌کنند، باید در زمره رهبران کاریزماتیک و باهوش هیجانی باشید. رهبر ظالم و لئیم با بصیرتی درخشان می‌تواند به پیروانی ناراضی مدتی فرمان براند، اما این کار طولی نخواهد کشید. آنها آدم‌ها را پیش از آن که پی به توانایی واقعی آنها ببرند از اطراف خود پراکنده خواهند کرد.

وقتی با جمع کوچک‌تری صحبت می‌کنم، اغلب از آنها می‌خواهم بهترین و بدترین رهبرانی که تا به حال برای آنها کار کرده‌اند را توصیف کنند. بدیهی است آدم‌ها ویژگی‌های ذاتی(ذکاوت، برونگرایی، جذابیت، و غیره) را نادیده می‌گیرند و در عوض بر خصلت‌هایی تمرکز می‌کنند که کاملا تحت کنترل آن رهبر است، مثل صمیمیت، فروتنی، و مثبت‌نگری.

این کلمات، و کلماتِ دیگر شبیه آن‌ها، رهبرانی را توصیف می‌کند که در هوش هیجانی مهارت دارند. داده‌های تحقیق TalentSmart از بیش از یک میلیون نفر نشان داد که رهبرانی که این خصلت‌ها را دارند خیلی زیاد دوست داشتنی نیستند، آنها از کسانی که این خصلت‌‌ها را ندارند با اختلاف زیادی بهتر هستند.

مقاله مرتبط: خصوصیات افراد با هوش هیجانی بالا

رهبری دوست‌داشتنی‌تر شدن کاملا تحت کنترل شما است، و مسئله‌ای است که به هوش هیجانی (EQ) مربوط می‌شود. برخلاف ویژگی‌‌های ثابت و ذاتی مثل، هوش‌تان (یعنی آی کیو)، EQ مهارتی انعطاف‌پذیر است که می‌توانید با تلاش آن را بهبود ببخشید.

آن‌چه در ادامه می‌آید ۱۰ عادت رهبران کاریزماتیک و باهوش هیجانی است که آنها را بسیار دوست‌داشتنی می‌کند.

۱. رابطه‌های شخصی برقرار می‌کنند

حتی در یک اتاق شلوغ، رهبران کاریزماتیک و باهوش هیجانی کاری می‌کنند که آدم‌ها احساس کنند یک مکالمه‌ی تک نفره دارند، انگار آنها تنها کسی در اتقا هستند که اهمیت دارند. و، در آن لحظه، چنین است. رهبران دوست‌داشتنی در سطحی بسیار شخصی و عاطفی ارتباط برقرار می‌کنند. آنها هرگز فراموش نمی‌کنند که یک انسانِ حیّ و حاضر در برابرشان ایستاده است.

۲. صمیمی هستند.

آدم‌هایی که فقط در صورتی برای شما فرصت دارند که بتوانید کاری برای‌شان انجام دهید را می‌شناسید؟ رهبران کاریزماتیک و باهوش هیجانی به واقع باور دارند که همه، فارغ از مرتبه‌ی توانایی، شایسته‌ی وقت و توجه آنها هستند. آنها کاری می‌کنند که همه احساس ارزشمند بودن بکنند چون اعتقاد دارند که همه ارزشمند هستند.

۳. فروتن هستند.

فقط چند چیز هستند که دوست‌داشتنی بودن را به سرعت تکبر نابود می‌کنند. رهبران دوست‌داشتنی به نحوی رفتار نمی‌کنند که انگار از شما بهتر هستند، چون فکر نمی‌کنند که از شما بهتر هستند. به جای منبع پرستیژ، آنها موقعیت رهبری‌شان را به منزله‌ی چیزی می‌دانند که در قبال کسانی که از آنها پیروی می‌کنند برای‌شان مسئولیت بیشتری برای خدمت‌گزاری به بار می‌آورد.

۴. مثبت‌نگر هستند.

رهبران کاریزماتیک و باهوش هیجانی همیشه نگرشی مثبت دارند، و این در نحوه‌ی توصیف آنها از وقایع خودش را نشان می‌دهد. آنها مجبور نیستند برای هیات مدیره ارائه‌ای انجام بدهند؛ آنها ترجیح می‌دهند که دیدگاه و عقایدشان را با هیات مدیره در میان بگذارند. آنها مجبور نیستند در کارخانه گشت بزنند؛ ترجیح می‌دهند با آدم‌هایی که محصولات شرکت‌شان را می‌‌سازند ملاقات و دیدار داشته باشند. آنها حتی مجبور نیستند رژیم بگیرند؛ ترجیح می‌دهند مزایای سالم غذا خوردن را تجربه کنند. حتی در وضعیت‌های منفی انکارناپذیر، در رهبران دوست‌داشتنی یک امید مشتاقانه نسبت به آینده موج می‌زند، اعتمادبه‌نفسی که می‌تواند به آنها کمک کند فردا را بهتر از امروز بسازند.

۵. متعادل هستند.

وقتی نوبیت به موفقیت‌ها و شکست‌های خودشان می‌رسد، رهبران دوست‌داشتنی اوضاع را در مشت‌شان می‌گیرند. آنها خودستایی نمی‌کنند، و وقتی از خودشان حرف می‌زنند جوگیر نمی‌شوند. موفقیت را جوری سر می‌کشند که از دهان‌شان بیرون نریزد و به شکست‌شان بدون غرق شدن در منجلاب آن، اعتراف می‌‌کنند. آنها از هر دو درس می‌گیرند و پیش می‌روند.

۶. سخاوتمند هستند.

همه‌ی ما برای کسی کار کرده‌ایم که همیشه چیزی را دریغ می‌کند، چه دانش باشد چه منابع. آنها طوری رفتار می‌کنند که انگار اگر هر چیزی را که برای انجام کارتان نیاز دارید در اختیارتان بگذارند شما از آنها جلو خواهید زد. رهبران کاریزماتیک و باهوش هیجانی با کسانی که می‌شناسند، درمورد چیزی که می‌دانند، و منابعی که به آنها دسترسی دارند‌ بی‌وقفه سخاوتمند هستند. آنها می‌خواهند که شما کارتان را از هر چیز دیگری بهتر انجام دهید چون آنها درک می‌کنند که به عنوان یک رهبر کار مال خود آنها است و چون آن‌‌قدر معتمد به نفس هستند که نگران آن نیستند که موفقیت شما کاری کند آنها بد به نظر برسند. در واقع، آنها معتقد هستند که موفقیت شما، موفقیت آنها است.

۷. راستی و درستی را به نمایش می‌گذارند.

رهبران کاریزماتیک و باهوش هیجانی اعتماد و تمجید را از طریق اعمال‌شان به نمایش می‌گذارند، نه فقط در حرف. بسیاری از رهبران می‌گویند که راستی و درستی برای آنها مهم است، اما رهبران دوست داشتنی هر روزه با نشان دادن این راستی و درستی به حرف‌شان عمل می‌کنند. ‌حتی رهبری که عشوه می‌ریزد دوست داشتنی نخواهد بود اگر آن عشوه پشتوانه‌ای از یک بنای مستحکم راستی و درستی نداشته باشد.

۸. ذهن آدم‌ها را مثل یک کتاب می‌خوانند.

رهبران کاریزماتیک و باهوش هیجانی می‌دانند چگونه ذهن آدم‌ها را به عنوان یکی از راه‌های ارتباطی صامت خواندن مهم‌تر از کلماتی است که آنها بر زبان می‌آورند. آنها به حالات چهره، زبان بدن، و لحن صدا توجه می‌کنند تا از آن‌چه واقعا در دل آدمها می‌گذرد آگاه شوند. به عبارت دیگر، آنها آگاهی اجتماعی بالایی دارند، یک مهارت هوش هیجانی مهم.

۹. قدر ظرفیت‌ها را می‌دانند.

رابرت براولت می‌گوید، “کاریزما باعث می‌شود در ارتباطات‌تان با مردم، آنها بیشتر به خودشان علاقه‌مند شوند نه به شما.” رهبران دوست داشتنی نه تنها بهترین‌ها را در افراد خود می‌بینند، بلکه اطمینان حاصل می‌کنند بقیه نیز همه آنها را ببینند. آنها استعدادهای آدم‌ها را بیرون می‌کشند تا اینکه همه بتوانند خودشان و کاری را که در دست دارند بهتر کنند.

۱۰. جوهر دارند.

دنیل کوئین می‌گوید، “کاریزما فقط توجه آدم‌ها را جلب می‌کند. وقتی توجه‌شان جلب شد، باید حرفی برای گفتن به آنها داشته باشید.” رهبران دوست داشتنی می‌فهمند که دانش و تجربه‌شان برای موفقیت همه‌ی کسانی که پیروشان هستند حیاتی است. بنابراین، آنها مرتبا با آدم‌ها ارتباط برقرار می‌کنند تا جوهرشان(برعکس صحبت‌های کوتاه سطحی) را به اشتراک بگذارند. رهبران دوست داشتنی خودشان را نمی‌گیرند یا تظاهر به چیزی که نیستند نمی‌کنند، چون مجبور به این کار نیستند. آنها جوهر دارند، و آن را با افرادشان به اشتراک می‌گذارند.‌

جمع بندی

دوست داشتنی بودن یک حق طبیعی نیست؛ این امر از مهارت‌های تحصیل شدنی منتج می‌شود که برای موفقیت حرفه‌ای‌تان حیاتی هستند. و درست مثل هر مهارت حرفه‌ای دیگری، می‌توانید درباره‌ی کسانی که این مهارت را داشته‌اند مطالعه کنید، آن‌چه را کارساز است تقلید کنید، و آنها را با سبک و سیاق خودتان وفق دهید. این ده استراتژی را امتحان کنید و شاهد اوج‌گیری میزان دوست‌ داشتنی بودن‌تان باشید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

با عادت افراد موفق آشنا شویدروانشناسی عادت افراد موفق عادات لازم برای دستیابی به موفقیت برای موفقیتبه سمت داستان های آموزنده افراد موفقداستان های آموزنده افراد موفق موفقیت در زندگیافراد موفق دنیادلیل موفقیتموفق ترین مجله اینترنتی آلامتو مجله اینترنتی آلامتوسایتی برای سرگرم شدن همراه با مطالب علمی و خبری روز دنیاپورتال اسم بین المللی دخترانه کارولین کارولین فرم تغییر یافته است توسط خانواده‌های مرفه خاصی از جامعه شناسی به زبان ساده برای مطالعات شهری …متنی که ملاحظه می کنید بخشی از بحث های من در کلاس جامعه شناسی است که در ترم اول فن بیان و سخنرانی دوره رایگان آموزش فن بیان و …فنبیانفن بیان مهارتی ضروری برای افراد موفق است با شرکت در دوره رایگان آموزش فن بیان افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه » افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ چیز دانلود مجله اینترنتی افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ ایران سایت روانشناسی افراد موفق جهان افراد موفق کاریزماتیک چه عادات چه عادات روزانه ای دارند افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ آلامتو اقتصادی افراد موفق جهان افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند رهبران کاریزماتیک افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ اطلاعات افراد موفق کاریزماتیک چه عادات افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ افرادموفقکاریزماتیک افراد موفق کاریزماتیک چه عادات افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ جستجو افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ پرتال جامع تایا افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ عادت هر روز صبحِ افراد موفق دیجیاتو عادتهرروز با پنج عادت روزانه افراد موفق عادات روزانه افراد موفق اینکه غذا چه بخوریم یا از

مطلب افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟ در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :افراد موفق کاریزماتیک چه عادات روزانه ای دارند؟
http://mofidestan.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b1%d8%a7%d8%af-%d9%85%d9%88%d9%81%d9%82-%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%b2%d9%85%d8%a7%d8%aa%db%8c%da%a9-%da%86%d9%87-%d8%b9%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%b2%d8%a7%d9%86%d9%87/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
مفیدستان:

آشپزخانه محلی زاغه نشین

آشپزخانه محلی زاغه نشین , رشد شتابان شهرنشینی و امواج شدید مهاجران که از همه جای جهان به سمت مراکز توسعه یافته تر راهی می شوند،
پدیده ای است که در همه جای دنیا به بروز پدیده هایی چون حاشیه نشینی و ایجاد محلات ناکارآمد شهری می انجامد.

در میان رویکردهای مختلف برای حل مشکلات این محلات، رویکرد محله گرایی و توسعه اجتماع محور موفقیت های بیشتری کسب کرده است.
تراس داکوستا۳ در حاشیه شهر لیسبون نمونه ای از همان محلات ناکارآمد فقیرنشین است
و طرح آشپزخانه محلی آن هم نمونه ای از مداخلات مثبتی است که بر مبنای محله گرایی و توسعه اجتماع محور صورت گرفته است.

تراس دوکوستا در منطقه ساحلی کوستا دا کاپاریسا۴ قرار دارد.
طی سال ها ساکنان تراس داکوستا خانه های خود را در میان زمین های کشاورزی با صفحات فلز،
تکه های چوب، آجر، سیمان و هر چیز دم دست دیگر می ساخته اند.
این محله تاریخچه طولانی ندارد و برخی ساکنان می گویند
سی سال در آن زندگی کرده اند. نقشه های هوایی سال ۲۰۰۱ میلادی گروهی خانه را که محله ای تشکیل داده اند، نشان می دهد.

آشپزخانه محلی زاغه نشین

آشپزخانه محلی زاغه نشین

می توان سرعت گسترش مرزهای این محله فقیرنشین را در این نقشه ها دید.
اینجا به راستی منطقه ای منزوی و مخفی است. «آتلیه ماب»
از طریق کارگاه «نوتراکوستا۵» با همکاری دانشکده معماری
و «مرکز پژوهش های معماری، شهری و منطقه ای» دانشگاه UAL6 توانست
با این محله ۵۰۰ نفره کار کند. پس از آن، این آتلیه با نمایندگان،
پژوهشگران و مردم منطقه وارد گفتگو شدت
و با شرکت در فرایند اولین انتخاباتِ کمیسیون محله، جلسات متعددی با شهرداری و ساکنان برگزار کرد.

آشپزخانه محلی زاغه نشین

در نهایت مردم به این نتیجه رسیدند که وجود یک آشپزخانه محلی به بهبود وضعیت زندگی آنها کمک شایانی خواهد کرد؛
پس احداث آن را در اولویت قرار دادند؛ آشپزخانه ای که همه بتوانند از آن استفاده کنند و ابتدایی ترین خدمات را برای ساکنان فراهم آورد.

مکانی مشترک که همه در نگهداری از آن سهیم باشند: آتشگاه محله، خانه محله،
جایی محفوظ و مملو از صمیمیت و دوستی. پروژه به کمک ساکنان،
کمیسیون محله، همکاری آتلیه ماب و «پروژه حلبی آباد» با شهرداری المادا،
همچنین کمک های اساسی موسسه Calouste Gulbenkian، اجرا
و در دسامبر سال ۲۰۱۴ میلادی افتتاح شد. مصالح اصلی این پروژه چوب بوده
که از پروژه های پیشین آتلیه ماب، کمک های دوستان و کمک های محلی تامین شده است.

آشپزخانه محلی زاغه نشین

سازه آشپزخانه شامل خرپاهای بسیار ساده ای است
تا افراد محلی نیز بتوانند در ساخت آن سهیم باشند؛
به امید که به تنهایی باز هم چنین پروژه هایی را اجرا کنند.

فاز اول پروژه در مارس ۲۰۱۴ شروع شد و پس از دو هفته به پایان رسید.
در این مرحله چندین جلسه برگزار شد تا افراد تجربیات و دانش خود را به اشتراک بگذارند.
در این مرحله آب به وسیله شهرداری به این محل لوله کشی شد. پس از جمع آوری سرمایه لازم،
فاز دوم پروژه در آگوست ۲۰۱۴ آغاز شد. با کمک محلی ها و داوطلبانی از سراسر اروپا فاز دوم در عرض سه هفته به پایان رسید.

در این مرحله سازه آشپزخانه به همراه فضای لازم برای صرف غذا،
فضای لازم برای شستن لباس، فضایی چند عملکردی و یک باربیکیو ساخته شد.
در فاز سوم پوشش سقف ها کامل و مبلمان داخلی ساخته شد و در نهایت روند رسیدگی به جزییات پروژه کاملا به پایان رسید.

آشپزخانه محلی زاغه نشین

آشپزخانه محلی زاغه نشین

تراس دوکوستا منطقه ای منزوی است که خیلی از مردم حتی نمی دانند وجود دارد.
بیشتر خانواده ها بیرون از خانه روی منقل غذا می پزند؛
روندی که برای جایی که دسترسی به آب در آن محدود است،
می تواند فاجعه بار باشد. نبود فضایی اجتماعی نیز مشکل مهمی بوده که باید به سرعت حل می شده است.

در این محله هیچ جایی نبوده که در آن محلی ها معاشرت کنند یا بچه ها بازی کنند؛
مسئله ای که با توجه به این که بسیاری از کودکان به مدرسه نمی روند و همه روز را در همین منطقه می گذرانند،
در واقع یک معضل است. شهرداری برای کمک به چنین جاهایی بودجه لازم را ندارد
و گاهی هم توجهی نمی کند. اجرای پروژه هایی چون آشپزخانه محلی تراس دوکوستا می تواند
راه حلی ارزان ولی موقت برای غلبه بر مشکلات این محلات باشد.

آشپزخانه محلی زاغه نشین

آشپزخانه محلی زاغه نشین

پروژه حلبی آباد، آلمادا، پرتغال۲
معمار: آتلیه ماب و کولکنیوو وِر هاوس
گردآوری و برگردانِ امین خان آبادی

همشهری معماریلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

ساختار مدرن این خانه ساحلی دکوراسیونخانه آلتامیرا یک مجتمع مسکونی زیباست که بر حاشیه ساحلی دریای پالوس وردس در ایالت پیشنهاداتی برای زیبایی طراحی محوطه بیرونی منزل …آکایران وجود یک پاسیو، تراس یا ایوان در خانه می تواند روزهای گرم تابستانی را دل انگیز ایده‌هایی برای چیدمان سفره هفت‌سین تصاویر ……اخبار مرتبط آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا بایدها و نبایدهای رنگ اتاق خوابدکوراسیون طراحی منزل بی شک نوع طراحی، جنس و رنگ کابینت ها در کنار مدل اپن آشپزخانه حرف اول را در زیبایی فضای مجله اینترنتی برترین ها پورتال خبری و سبک …اخبار روز، اخبار ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ مجله تفریحی جی تی نیوز مجله تفریحی جی تی نیوز تفریحی سرگرمی اخبار روز ایران و جهان پزشکی سلامت سبک زندگی آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس تراس داکوستا خانه چون آشپزخانه محلی تراس آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا پورتال نیک صالحی آشپزخانه محلی زاغه نشین آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا آشپزخانه محلی زاغه آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا آکا آشپزخانه محلی زاغه نشین دکوراسیون منزل آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا نیک صالحی آشپزخانهمحلی آشپزخانه محلی زاغه نشین آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا سوپرایزهای عاشقانه با آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا آشپزخانه محلی زاغه نشینِ تراس داکوستا آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس تراس داکوستا آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا آشپزخانه محلی زاغه نشین تراس دوکوستا در منطقه طی سال ها ساکنان تراس داکوستا خانه آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا جای جهان به سمت مراکز توسعه یافته تر راهی می شوند، پدیده ای است که در همه جای دنیا به آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا مگیتو … دکوراسیون منزل پدیده ای است که در همه جای دنیا به بروز تراس بدون آشپزخانه، آشپزی آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا انجمن نگاه دانلود … تالار هنر آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس و طرح آشپزخانه محلی آن هم تراس داکوستا خانه

مطلب آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :آشپزخانه محلی زاغه نشین در تراس داکوستا
http://mofidestan.ir/%d8%a2%d8%b4%d9%be%d8%b2%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%85%d8%ad%d9%84%db%8c-%d8%b2%d8%a7%d8%ba%d9%87-%d9%86%d8%b4%db%8c%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b3-%d8%af%d8%a7%da%a9%d9%88%d8%b3%d8%aa/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
مفیدستان:

باج افزار WannaCry به بیش از 150 کشور جهان راه یافته است


خبرگزاری آریا – همان طور که اطلاع یافتید باج افزاری به نام «واناکرای» (WannaCry) طی دو-سه روز گذشته حملات گسترده ای را به سیستم های کامپیوتری متصل به اینترنت آغاز کرده و تا به امروز بالغ بر ۱۰ هزار سازمان و ۲۰۰ هزار فرد مختلف را در بیش از ۱۵۰ کشور جهان هدف قرار داده. اگرچه راهکارهایی موقتی برای کند کردن سرعت انتشار این باج افزار پیشنهاد شده، اما امروز خبر از نسخه های جدید آن به گوش می رسد.
کارشناسان می گویند به زودی موج جدیدی از حملات این باج افزار شروع می شودلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

مطلب باج افزار WannaCry به بیش از ۱۵۰ کشور جهان راه یافته است در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :باج افزار WannaCry به بیش از ۱۵۰ کشور جهان راه یافته است
http://mofidestan.ir/%d8%a8%d8%a7%d8%ac-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-wannacry-%d8%a8%d9%87-%d8%a8%d9%8a%d8%b4-%d8%a7%d8%b2-150-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d9%8a%d8%a7%d9%81/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
مطالب اینترنتی
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :